شما هم اکنون در حال مشاهده مطلب هک کردن گوشی های اندرویدی با وارد کردن یک رمز عبور بسیار طولانی از استار سکوریتی می باشید

این صفحه تاکنون 48 بار بازدید داشته است
چکیده مطلب

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی امروز با آموزش هک کردن گوشی های اندرویدی با وارد کردن یک رمز عبور بسیار طولانی در خدمت شما هستیم. همانگونه که همه ما می دانیم باز کردن قفل گوشی، نیاز به یک رمز عبور دارد ولی راهی وجود دارد که می توان با استفاده از آن […]

هک کردن گوشی های اندرویدی با وارد کردن یک رمز عبور بسیار طولانی
آموزش ، ابزار تست و نفوذ ۱۷ آبان ۹۷ 48 بازدید

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی
امروز با آموزش هک کردن گوشی های اندرویدی با وارد کردن یک رمز عبور بسیار طولانی در خدمت شما هستیم.

همانگونه که همه ما می دانیم باز کردن قفل گوشی، نیاز به یک رمز عبور دارد ولی راهی وجود دارد که می توان با استفاده از آن و بدون نیاز به دانستن رمز عبود، وارد صفحه اصلی گوشی شد.

پین گوشی های اندرویدی ، سطح امنیتی فراهم می کند که هکر ها  زمان بیشتری  را برای شکستن رمز و ورود به گوشی شما باید بگذرانند . هک گوشی می تواند  شامل وارد کردن رشته ای طولانی از اعداد و حروف ، هنگامی که دوربین گوشی باز است باشد . این مجموعه رمز طولانی ، بار اضافه برای گوشی محسوب می شود و در نهایت سیستم از کار می افتد و رمز گوشی شکسته می شود .هک می تواند توسط خود کاربران با وارد کردن رشته ای طولانی از حروف و اعداد اتفاق بیفتد . این پروسه می تواند شامل کپی پیست کردن این رشته پشت  سر هم باشد . توجه داشته باشید که تکرار این عمل می تواند سیستم را به کلی از کار بیندازد .

 

روشی که معرفی می کنیم ، فقط بر روی گوشی هایی که از نسخه ی Lollipop استفاده می کنند، اثر می گذارد و اساساً یک بازی کپی پیست است. برای این کار باید در صفحه ی قفل شده، گزینه ی “تماس اضطراری” را باز کنید. چند کاراکتر تایپ نموده و این کاراکترها را چندین بار کپی و پیست نمایید. “رشته” کاراکترها به صورت نمایی رشد می کنند، و به زودی به حدود ۴۰۹۶۰ کاراکتر می رسد.

سپس اپلیکیشن دوربین گوشی را باز کنید، در اینصورت گوشی از شما رمز عبور درخواست می کند. در این حالت رشته کاراکترهای فوق العاده طولانی را چندین بار پیست کنید تا سیستم متوقف شود (بر اساس ویدئوی گاردن، به نظر می رسد ۱۶۳۸۴۰ کاراکتر کافی باشد.) پس از حدود ۵ دقیقه انتظار، گوشی مستقیما به صفحه اصلی باز شده می رود.

مطالب پیشنهادی استار سکوریتی
خبر هک ۵۰ میلیون کاربر فیس بوک

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی امروز با خبر بسیار مهم هک...

ویروس های کامپیوتری چیست؟

به سایت استار سکوریتی خوش آمدید . در این مقاله با ویروس های کامپیوتری آشنا...

کلیه حقوق این وب سایت نزد استار سکوریتی محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد

طراحی و توسعه توسط سرخ گرافیک