شما هم اکنون در حال مشاهده مطلب مهم ترین روش جلو گیری از هک اینستاگرام از استار سکوریتی می باشید

این صفحه تاکنون 68 بار بازدید داشته است
چکیده مطلب

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی با اموزش جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام در خدمت شما هستیم کاربران این شبکه اجتماعی عکس های خصوصی خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک می گذارند و برخی نیز برای مقاصد اقتصادی خود از اینستاگرام استفاده می کنند. دلیل استفاده هرکدام از دو مورد بالا که […]

مهم ترین روش جلو گیری از هک اینستاگرام
اخبار ۱ آبان ۹۷ 68 بازدید

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی
با اموزش جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام در خدمت شما هستیم

کاربران این شبکه اجتماعی عکس های خصوصی خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک می گذارند و برخی نیز برای مقاصد اقتصادی خود از اینستاگرام استفاده می کنند. دلیل استفاده هرکدام از دو مورد بالا که باشد هک اکانت می تواند خساراتی گاهی جبران ناپذیر برای قربانی به همراه داشته باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که حتما موارد ذکر شده در این مطلب آموزشی را برای حفظ حریم خصوصی خود رعایت کنید.

در اینجا به چند نکته که به شما کمک می کند حساب خود را امن نگاه دارید اشاره می کنیم :

۱ نحوه فعال سازی احراز هویت تایید دو مرحله ای برای جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام

به طور کلی می توان گفت که اینستاگرام امنیت دارد ولی اگر قرار باشد تا امنیت اینستاگرام را با مثلا برنامه تلگرام مقایسه کنیم باید گفت که شاید نسبت به تلگرام از امنیت کمتری برخودار باشد. البته همچنان اینستاگرام فاکتور های مهمی که می تواند در افزایش امنیت آن موثر باشد را داراست که نیاز است تا شما ابتدا به عنوان یک کاربر از این فاکتور ها اطلاع داشته باشید و به جهت ایمن ساختن یا به اصطلاح ضد هک کردن اکانت اینستاگرام خود قدم بردارید. برای مثال اینستاگرام قابلیت Two-Factor Authentication یا تایید دو مرحله ای را داراست که یکی از راه های جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام است و با استفاده از این قابلیت تا حد زیادی خطر هک شدن اکانت اینستاگرام شما از بین می رود.

۲- روش جلوگیری از هک شدن اینستاگرام با انتخاب رمز عبور قوی

پسوردی که قبلا در جای دیگری از آن استفاده نکرده اید را انتخاب کنید. شما باید سعی کنید حروف بزرگ و کوچک و اعداد را در رمز عبور خود وارد کنید. هر چقدر افراد کمتری به اکانت اینستاگرام شما دسترسی داشته باشد امنیت شما بیشتر خواهد بود. شما می توانید برای ایجاد پسورد منحصر به فرد و کارآمد برای اکانت اینستاگرام خود از یک برنامه مدیر پسورد مانند Password یا سرویس برتر تولید پسورد آنلاین قوی دلخواه و تصادفی استفاده  کنید. برای ایده در تصویر زیر شما می توانید ۲۵ مورد از بدترین پسوردهای سال ۲۰۱۵ را مشاهده بفرمایید.

 

کلیه حقوق این وب سایت نزد استار سکوریتی محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد

طراحی و توسعه توسط سرخ گرافیک