شما هم اکنون در حال مشاهده مطلب آموزش روش دریافت اینترنت نامحدود ایرانسل از استار سکوریتی می باشید

این صفحه تاکنون 54 بار بازدید داشته است
چکیده مطلب

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی امروز با آموزش روش دریافت اینترنت نامحدود ایرانسل در خدمت شما هستیم. پس از اینکه بسته های افزایشی متنوع‌ایرانسل ارائه شد ، مشترکین بسیاری از این طرح استقبال کردند . ایرانسل با هدف افزایش سطح رضایت مشترکین ، مدیریت ترافیک و استفاده بهینه تر از اینترنت […]

آموزش روش دریافت اینترنت نامحدود ایرانسل
آموزش ۱۷ آبان ۹۷ 54 بازدید

با سلام به همه کاربران گرامی سایت استار سکوریتی
امروز با آموزش روش دریافت اینترنت نامحدود ایرانسل در خدمت شما هستیم.

پس از اینکه بسته های افزایشی متنوع‌ایرانسل ارائه شد ، مشترکین بسیاری از این طرح استقبال کردند . ایرانسل با هدف افزایش سطح رضایت مشترکین ، مدیریت ترافیک و استفاده بهینه تر از اینترنت همراه،برای اولین بار در کشور بسته های نامحدود اینترنت همراه رابه مدت محدود در اختیار مشترکین خود قرار داد .

۱-دعوت از دوستان : می توانید شماره ایرانسل دوستتان را به ۳۱۱۶ بفرستید و از آنها دعوت کنید تا سیم کارتشان را به ۴G تبدیل کنند . بعد از اینکه دوستتان سیم کارتش را عوض کرد ، ایرانسل به شما ۱G اینترنت رایگان اهدا می کند . هر کاربر ایرانسلی که سیمکارت خود را از ۳G به ۴G تبدیل کند و سیم کارت خود را به USIM ارتقا دهند، می توانند از ۱۴G اینترنت ۱۴ روزه استفاده کنند .

۲- اپلیکیشن ایرانسل من : می توانید از طریق برنامه دوستان خود را دعوت به استفاده از اپلیکیشن‌ایرانسل من کنید . به ازای استفاده هر کدام از دوستانتان از این برنامه ، شما و دوستتان  می توانید ۱G  اینترنت رایگان استفاده کنید . بسته اینترنت رایگان ، یک روزه می باشد و تنها یکبار در طول یکروز برای شما فعال خواهد شد . ساعات اینترنت رایگان از ۲ صبح تا ۱۰ شب می باشد .

۳- اپلیکیشن لنز: شما باید شماره دوست ایرانسلی تان را به شماره ۳۱۱۳ ارسال کنید و یا شماره آنها را در قسمت جایزه دعوت از دوستان برنامه‌ایرانسل من وارد کنید و آنها را تشویق به استفاده از لنز کنید. بعد از اینکه دوست شما برنامه لنز را دانلود و نصب کرد هر دوی شما ۱ گیگابایت اینترنت ۱ روزه دریافت خواهید کرد.

۴-  همچنین با داشتن سیمکارت اعتباری‌ایرانسل  می توانید بسته شبانه نامحدود اینترنت همراه ایرانسل را با اعتبار زمانی یک روزه  با قیمت ۳هزار تومان و بسته شبانه نامحدود هفتگی ایرانسل هم با قیمت ۱۰هزار تومان از طریق کد دستوری ویژه #۵*۵۵۵* در اختیار داشته باشید .

مطالب پیشنهادی استار سکوریتی
فایروال چیست و چگونه کار می کند

به سایت استار سکوریتی خوش آمدید . در این مقابله در مورد فایروال چیست و...

جلوگیری از هک شدن گوشی

با استار سکوریتی همراه باشید . در اینجا میخواهیم در مورد هک شدن گوشی ،...

قابل دسترس بودن

اطلاعات باید زمانی که مورد نیاز توسط افراد مجاز هستند در دسترس باشند. این بدان...

کلیه حقوق این وب سایت نزد استار سکوریتی محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی دارد

طراحی و توسعه توسط سرخ گرافیک